Вибори президента учнівського самоврядування

Дата: 15.11.2022 10:36

20 вересня у нашому ліцеї відбулися вибори Голови шкільного учнівського парламенту. Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень школи 7-11 класів , який має авторитет у класі та школі. Активним виборчим правом були наділені учні 5-10 класів та педагоги школи.

Свої кандидатури на посаду Голови учнівського парламенту под

али два здобувачі освіти – Пашковська Марія (7 клас) та Кузнєцов Владислав (8 клас). Протягом тижня кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму.

Вибори пройшли дистанційно. І хоча обидва кандидати були гідні, за підсумками голосування Головою учнівського парламенту більшістю голосів було обрано учня 8 класу Кузнєцова Владислава.

Вітаємо новообраного президента з перемогою! Бажаємо йому натхнення, порозуміння та поваги, а також сприяти покращенню життя Іванівського ліцею Березівської сільської ради. Фото без опису