ПОДЯКА УЧНЯМ 11 КЛАСУ
Педагогічний колектив нашого ліцею щиро дякує учням 11 класу за змістовну, теплу й надзвичайно креативну вітальну програму з нагоди Різдва Христового. Особливий захват викликала жартівлива “контрольна робота для вчителів”, яка складалася з різноманітних творчих та інтелектуальних завдань. Вчителі долучилися до її виконання та за успішне проходження були нагороджені приємними відзнаками й подарунками. Справжньою родзинкою свята став яскравий та неочікуваний танок з Сердючкою та “мамою”, підготовлений учнями, який подарував усім щирі емоції, сміх і чудовий настрій. Своїм виступом та організацією заходу ви показали справжній майстер-клас самоврядування, відповідальності й командної роботи. Ваша щирість, творчість, ініціативність створили особливу атмосферу, сповнену світла, радості та різдвяного тепла. Бажаємо вам натхнення, успіхів у навчанні, мирного неба, здійснення мрій і Божого благословення! Дякуємо за вашу працю, талант і любов до ліцею! 🎄🎉🎊
17:35 25.12.2025