Фотоконкурс до Дня сніговика

Дата: 18.01.2024 11:03

Фото без опису18 січня святкують Всесвітній день Сніговика. Існує легенда, що сніговики - це янголи, а сніг - дар з неба, і наші улюблені зимові герої, ніби здатні передати Богові прохання людей. Тому коли зі снігу ліпили маленького сніговика, йому шепотіли свої таємні бажання. В нашому ліцеї з 01 грудня було оголошено про фотоконкурс "Кращий Сніговик". Умови дуже прості: зліпити сніговика та сфотографуватися на фоні свого витвору. Наші ліцеїсти виявилися активними та креативними. Тож вітаємо переможців конкурсу: І місце - Пашковська Марія та Тимощук Єва. ІІ місце - Буднік Максим та Іщук Ілля. ІІІ місце - Щепанський Тимофій, Денисевич Марк та колектив учнів 11 класу. На переможців чекають смаколики) PS: Віримо, що сніговики зліплені нашими дітками справдять єдине бажання усіх свідомих українців...