Підсумки акції "Смаколик для Захисників"

Дата: 15.11.2022 13:44

Фото без описуЗ 06 по 11 жовтня в нашому ліцеї було проведено акцію "Смаколик для Захисника". Всі бажаючі могли приносити печиво та цукерки для солдатів. Шкода, що останні два дні акції були тривожними і не всі змогли долучитися. Окремо хочеться подякувати сім'ї Кузьменко, яка втративши найдорожче, одними з перших відгукнулися і принесли подарунки. Серце й досі щемить від тих листів, написаних маленькою рукою дорослої дитини. Бажаємо Романчику більше ніколи не знати лиха, а мати лише щастя. Також велика подяка директору школи Палій Н. М. та сім'ям: Шевченко - Шульга, Антонюків, Кузнєцових, Ковальових, Федоровських, Добровінських, Красавіних... Ваші смаколики вже прямують на схід до жителя нашого села, колишнього учня Іванівської школи, який зараз захищає нашу Батьківщину. Після зааершення акції до нас зверталися люди, які не встигли передати подарунки воїнам. Тож давайте продовжимо збір! Всі, хто бажає приносьте або передавайте в школу допомогу для бійців, але таке, що швидко не псується. І ми обов'язково передамо нашим хлопцям.