Тварини в притулку чекають на тебе

Чому варто взяти тварину з притулку? Це варто зробити тому, що ти можеш врятувати життя живій істоті. Учні нашого ліцею теж вирішили привернути увагу суспільства до проблем безпритульних тварин та створити "хвостату фотозону". Не купуй, а візьми тварину з притулку. Адже дім там, де на тебе чекають.

12:11 31.01.2024

Акція "Смаколики для ЗСУ"

До Дня Соборності України в нашому ліцеї було організовано черговий збір солодощів для наших Захисників. Адже соборність передбачає не лише пам'ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього, як на полі бою, так і в тилу. Бо ціль у нас спільна: незалежна, демократична і соборна Україна. Цього разу посилка була відправлена жителю нашого села, колишньому випускнику Іванівської ЗОШ, який пішов захищати наші східні кордони. На превеликий жаль, він отримав поранення та зараз знаходиться на лікуванні. Посилка вже дійшла до адресата. За що він усім дуже вдячний) Щира подяка людям, які цього разу долучилися до збору: Рижук С. Сладківській А. Вазінському Д., Рижій А., Шевченко М., Фіщук У., Кислицькій Л.В., Шульзі О.М., Кондратовець А., Денисевичу М., Поліняк Г.М. та учням 3 класу за листи та малюнки. Єднаймося!

12:05 29.01.2024

Ден капелюха

15 січня відзначається День капелюха або День головного убору. Нашим учням було запропоновано принести в ліцей свій улюблений капелюх та відзначити разом це свято, яке було засноване в 1989 році в США групою друзів, які хотіли відзначити свою любов до головних уборів. З тих пір свято поширилося по всьому світу, і тепер люди в різних країнах 15 січня одягають свої найкращі капелюхи, щоб відсвяткувати це свято. День капелюха - це чудова можливість проявити свою індивідуальність і творчість. Люди можуть одягати капелюхи будь-якого стилю, кольору або розміру. Це свято також є нагадуванням про те, що головні убори можуть бути не тільки практичними, але й стильними. У Україні День капелюха також відзначається 15 січня. Це свято є гарним приводом для того, щоб згадати про історію і традиції українського народу. В Україні головні убори завжди були невід'ємною частиною народного костюма. Вони не тільки захищали від холоду, але й підкреслювали статус і соціальне становище людини.

11:09 15.01.2024

День доброти

13 листопада у всьому світі відзначають День доброти. Це чудова можливість знайти час на хороші вчинки. А в час війни що може бути краще, ніж допомога нашим захисникам. Тож, за ініціативи учнівського самоврядування, саме в День доброти було розміщено скриньки "Добра справа" в кожному класі ліцею для збору солодощів або засобів гігієни. Кожен учень та вчитель мав змогу долучитися. Сьогодні наші скриньки були передані представникам БО "Справжні українці", які відправляються на східні рубежі країни. Також їм було передано 115 окопних свічок та захисну сітку. Щиро дякуємо усім діткам, батькам та вчителям за допомогу! Разом до Перемоги)

12:25 17.11.2023

Кольровий тиждень

З 13 по 17 листопада в нашому ліцеї проходив Кольоровий тиждень толерантності. Кожен день тижня був присвячений якомусь кольору та мав певні правила та завдання. Наприклад: зробити добру справу, вивчити прислів'я про добро, намалювати позитивні смайлики, зробити комплімент оточуючим, бути ввічливим, дарувати посмішку тощо. Тож будьмо добрими людьми! Саме для цього в світ прийшли всі ми)

12:25 17.11.2023

Акція "Каштани для ЗСУ"

Вже другий рік поспіль на Житомирщині проводиться акція «Каштани для ЗСУ», у рамках якої усі охочі можуть збирати плоди, доставляти у визначені пункти, а у подальшому їх відправляють на переробку. Усі виручені кошти підуть на закриття актуальних запитів, що отримують місцеві волонтери від військових з фронту.Зібрані плоди будуть здавати на виготовлення ліків, взамін - отримані кошти перерахують на потреби захисників. Цього року наш ліцей не лишився осторонь, а саме учні 2, 3 та 5 класів, за сприяння своїх класних керівників, взяли участь в акції. Молодці дітки! У воєнний час що може бути кращим, ніж допомога нашим захисникам. Дякуємо! Разом до Перемоги

11:40 03.11.2023

Акція ""Happy Гав для Сірка"

З 04 по 20 жовтня в Іванівському ліцеї діяла акція "Happy Гав для Сірка". Завданням акції було зібрати корм та передати його в притулок для тварин. Сьогодні представники учнівського самоврядування нашого ліцею відвідали Житомирський Центр Захисту Тварин "Four Paws" та передали зібрані смаколики для чоторилапих друзів. Працівниця центру провела для нас екскурсію та розповіла про кожного песика. Учні мали змогу власноруч погодувати тварин. Щиро дякуємо Палій Н.М., Поліняк Г.М., Рижук С., Шевченко М., Денисевичу М., Матвієнко М., Кузнєцову В., Станкевич А. за активну участь в акції! Разом ми робимо світ добрішим!

11:40 24.10.2023