Виховні заходи

Фотоконкурс до Дня сніговика

18 січня святкують Всесвітній день Сніговика. Існує легенда, що сніговики - це янголи, а сніг - дар з неба, і наші улюблені зимові герої, ніби здатні передати Богові прохання людей. Тому коли зі снігу ліпили маленького сніговика, йому шепотіли свої таємні бажання. В нашому ліцеї з 01 грудня було оголошено про фотоконкурс "Кращий Сніговик". Умови дуже прості: зліпити сніговика та сфотографуватися на фоні свого витвору. Наші ліцеїсти виявилися активними та креативними. Тож вітаємо переможців конкурсу: І місце - Пашковська Марія та Тимощук Єва. ІІ місце - Буднік Максим та Іщук Ілля. ІІІ місце - Щепанський Тимофій, Денисевич Марк та колектив учнів 11 класу. На переможців чекають смаколики) PS: Віримо, що сніговики зліплені нашими дітками справдять єдине бажання усіх свідомих українців...

11:03 18.01.2024

Конкурс на кращу новорічну кімнату

Перед Новорічними святами в нашому ліцеї було проведено конкурс "КРАЩА НОВОРІЧНА КЛАСНА КІМНАТА". Слід відмітити, що всі учні постаралися і кожна класна кімната була атмосферною та затишною.

11:05 22.12.2023

Пам'яті жертв Голодоморів

Цього року, 25 листопада, Україна відзначає 90-і роковини Голодомору 1932–1933 років. Удруге пам’ятні дні відбудуться під час повномасштабної війни, коли люди гинуть, захищаючи свою Батьківщину від ворогів. А в далеких 1932-33 роках, люди гинули від голоду, який створили навмисно. Хіба можна уявити, що людина збирала урожай, радувалась, що зможе прокормити свою родину, своїх дітей, а на наступний день влада все забирала, не лишаючи ані зернини, ані картоплини. В ті часи жертвами ставали не окремі люди, винищувались цілі села. Від голоду помирали і старі, і молоді. Найстрашніше – помирали діти. У вересні 1933 року за шкільні парти не сіли близько 2/3 учнів. Вони не дожили до свого першого дзвоника. Саме так влада поступила з мільйонами українців у ті далекі 30-ті роки минулого століття. В пам'ять про ті страшні події з учнями 5 та 7 класів було проведено бесіду, після якої діти повісили незабудьки пам'яті на карту України та вшанували заморених голодом жертв хвилиною мовчання. Традиційно українці 25 листопада запалюють свічки о 16.00 та вшановують хвилиною мовчання жертв Голодомору. Цього року до Дня пам’яті жертв Голодомору Український інститут національної пам’яті ініцював акцію «Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну». Символом акції стала окопна свічка. Українців закликають запалити свічку пам’яті та передати тепло тим, хто зараз протистоїть ворогу на передовій. Для цього треба задонатити знайомим волонтерам на необхідну амуніцію, техніку та інвентар; розшукати адресу найближчих волонтерських центрів і допомогти з плетінням маскувальних сіток чи виготовленням окопних свічок; передати волонтерами дитячі листи, малюнки, сувеніри-обереги.

12:39 25.11.2023

День Гідності і Сободи

День Гідності та Свободи - свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції(2004 року) та Революції Гідності (2013 року). З нагоди свята в нашому ліцеї було проведено квест-гру "Нація нескорених" серед учнів 10 та 11 класів. Команди отримали маршрутний лист, на якому їх чекало 8 станцій. Обидві команди гарно справились з усіма завданнями. Але в грі має бути переможець) тож вітаємо учнів 10 класу, які першими пройшли всю дистанцію. Такі заходи вчать учнів працювати у команді та формують патріотичні почуття. Адже ми мусимо зробити все, щоб не було більше ні революцій, ні війн. Щоб герої не відправлялися на небеса передчасно, а жили і працювали на благо родині і країні під мирним небом.

12:36 21.11.2023

Історію України творять Особистості

Вітаємо Шевченко Маргариту з перемогою у Всеукраїнському конкурсі презентацій "Історію України творять Особистості". Маргарита презентувала творчість нашого земляка, письменника, учасника бойових дій Піддубного Василя.

11:11 28.07.2023

Підсумки акції "Смаколик для Захисників"

З 06 по 11 жовтня в нашому ліцеї було проведено акцію "Смаколик для Захисника". Всі бажаючі могли приносити печиво та цукерки для солдатів. Шкода, що останні два дні акції були тривожними і не всі змогли долучитися. Окремо хочеться подякувати сім'ї Кузьменко, яка втративши найдорожче, одними з перших відгукнулися і принесли подарунки. Серце й досі щемить від тих листів, написаних маленькою рукою дорослої дитини. Бажаємо Романчику більше ніколи не знати лиха, а мати лише щастя. Також велика подяка директору школи Палій Н. М. та сім'ям: Шевченко - Шульга, Антонюків, Кузнєцових, Ковальових, Федоровських, Добровінських, Красавіних... Ваші смаколики вже прямують на схід до жителя нашого села, колишнього учня Іванівської школи, який зараз захищає нашу Батьківщину. Після зааершення акції до нас зверталися люди, які не встигли передати подарунки воїнам. Тож давайте продовжимо збір! Всі, хто бажає приносьте або передавайте в школу допомогу для бійців, але таке, що швидко не псується. І ми обов'язково передамо нашим хлопцям.

13:44 15.11.2022

Український віночок

В Житомирському обласному центрі дитячої і юнацької творчості проводиться ХIІ виставка-конкурс «Моделювання одягу». Цьогоріч у зв’язку із воєнним станом цей захід проходить у форматі фоточеленджу «Український віночок». Дві учениці нашого ліцею приймають участь у цій виставці - це Шевченко Мирослава і Кобилянська Олександра. Підтримаймо наших дівчаток. Вони старалися. Молодці!

13:33 15.11.2022